Kurumsal

HAKKIMIZDA

Babat Ailesi tarafından şahış şirketi olarak kurulan GAMZE TRİKO, Triko tekstil ve konfeksiyon sektörüne 2000 yılında giriş yapmıştır.

2000 yılından bugüne kadar trendleri, iç ve dış pazarları takip ederek, kendini geliştirip büyüyen ve değer kazanan bir marka olarak yoluna devam etmiştir. Kadın, erkek, çocuk, aksesuar (battaniye, atkı ve bere) grupları ile geniş bir yelpazede iç ve dış pazara üretim yapmaktadır.

Gelişerek büyüyen Gamze Triko, Şahin Babat yönetiminde 2017 yılında Limited Şirket kimliğine kavuşmuştur. 2017 yılında profesyonelleşen kadrosu, artan iş hacmi, geliştirilen ve yenilenen teknolojisi ile GAMZE TRİKO TEKSTİL SANAYİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak günden güne gelişen yenilikçi yüzüne kavuşup, İhracata başlamıştır.

Üretim, tasarım, koleksiyon olarak yenilikleri takip ederek büyüyen Gamze Triko her geçen yıl üretim kapasitesini ve hizmet ağını genişletmekte olup; Müşteriler tarafından güvenilen ve saygı duyulan bir kurum olarak tüm sektör tarafından bilinmektedir.

Gamze Triko; Müşterinin kalite, fiyat, teslim süreci, sosyal uygunluk şartlarını en iyi şekilde anlayıp, eksiksiz ve doğru bir şekilde, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak sürekli gelişmeye yönelik bir yapıdadır.

“Müşteri velinimetimizdir” sözünden yola çıkarak; En önemlisi, Müşterimizi, müşteri gözüyle değil partnerimiz olarak benimseriz.

VİZYONUMUZ

Gamze Triko olarak vizyonumuz ; Türkiye ve Dünya Tekstil sektöründeki markaların tercih ettiği moda tedarikçisi olmak.

Sürekli gelişmeye açık, yenilikçi, stratejik bakış açısıyla; Kaliteli, ahlaklı, dürüst, disiplinli, sistemli, çalıskan, müşteri odaklı, hızlı, teknolojik ve esnek üretim, kaliteli ürün ve hizmet ağı ile Dünya çapında bir organizasyon olup, iyi ve güçlü bir performans ile tüm dünyaya hizmet verebilmektir.

MİSYONUMUZ

Gamze Triko olarak her zaman misyonumuz; Müşteri odaklı olup, doğru ürünü, tam kaliteyi , yenilikçi, günün ve zamanın şartlarını göz önüne alıp; Kaliteli ürün, teknolojik ve hızlı hizmet ağı ile yüksek performans göstererek görevlerini eksiksiz ve zamanında yerine getirmektir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan yenilikçi tasarımlar, yüksek kaliteli ürünler, hızlı esnek ve çözüm odaklı hizmetleri, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk bilincine sahip olarak; Türkiye ve Dünya tekstil sektörünün geleceğinde üst segmentte öncü tedarikçi olarak yer almaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Gamze Triko olarak; Her zaman işi ve işini en iyi şekilde yapan, ahlaki ve sorumluluk bilinci ile kurallara uymayı prensip edinmiş profesyonel ekibi ile müşterilerine her zaman, her şartta en iyi hizmeti sunmak.

İyi bir kalite Yönetim Sistemi yürütmek için; Verimliliği esas alıp ulaşılabilir, ölçülebilir hedefler koyup, sürekli iyileştirme sağlayan bir sistem sağlamak

Müşteri, çok değerli partnerimizdir. Müşterinin istek ve dileklerini net ve doğru şekilde anlayarak, istenileni tam, doğru ve net olarak yerine getirmek.

Kaliteye ve saygınlığa önem verdiğimiz için müşterilere yüksek kalite ve güveni sunarak doğru hedefe ulaşmak.

Sahip olduğu kalite, deneyim ve yenilikçi bakış açısıyla hem zevke hem de modaya uygun ürünleri hızla ve zamanında müşteriye sunabilmek.

Kalite, fiyat, teslim süresi ve sosyal uygunluk beklentilerini tam olarak algılayıp, müşterinin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.

Tüm çalışanların şirketin amaç ve hedefleri doğrultusunda, katılımını sağlamak ve çalışan memnuniyetini arttırmak

Tedarikçilerle karşılıklı faydaya dayalı iş ilişkisi kurmak. Kalite ve tedarik kanallarında doğru ve kaliteli işbirliğini desteklemek.

Tekstil Dünyasında; Yüksek kalite, doğru ve hızlı hizmet, müşteri odaklılık, güven ve ahlaki doğruluk esaslarını en iyi şekilde yerine getirerek, Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek.